Vrijdag 30 mei 2008 SMELT @ Club Rain Amsterdam
Topmuziek in een classy setting
Voor dance-liefhebbers met gevoel voor stijl is 30 mei 2008 een datum om reikhalzend naar uit te kijken. Club Rain, Amsterdams discohoop in bange dagen, zal dan namelijk volledig in het teken staan van Smelt: een charmant festijn waarop topmuziek, passie, en plezier op unieke wijze met elkaar verweven zullen zijn.
Omdat heerlijke beats onontbeerlijk zijn voor een geslaagde stapavond, heeft Smelt een line-up in petto om van te watertanden. Zo zullen op de trendy vormgegeven begane gegrond niemand minder dan
Raul Móniz en
Mr. Joey een weergeloze back to back show neerzetten. Terwijl eerstgenoemde het publiek opzweept met zijn zielensnijdende housebeats, reageert Mr. Joey keer op keer met een passend muzikaal antwoord. Dit talentvolle duo weet van wanten en wil dat laten horen ook. Hetzelfde geldt natuurlijk ook voor
Kenneth G, die zijn sporen op Hollandse bodem verdiende als resident van Nopeisdope. Als een jonge hond beweegt hij zich achter de draaitafels, van waaruit hij de ene na de andere sexy floorfiller op het publiek afvuurt. One, two, three, hands up voor Kenneth G!
Om de harten van de gasten helemaal te doen smelten, heeft Smelt de legendarische
dj Buddah weten te strikken. Van Frankrijk tot Italië en van Spanje tot ons eigen kikkerlandje, overal waar deze draaiveteraan komt is het Fiësta met een kapitale F. Hij staat namelijk niet alleen bekend om zijn pompende house met een soulful twist, maar ook om zijn vrolijke karakter. Draaien is Buddah zijn lust en zijn leven en dat zal die tijdens Smelt laten merken ook.
Dj Yab is net zo%u2019n rasartiest als Buddah, met dien verschil dat hij de gasten van Smelt op de eerste etage zal betoveren met een eclectische mix van R&B en hip-hop. Bounce mee op de beats van deze Mokumse draaikoning, die in het verleden onder meer zijn muzikale handtekening achterliet in Club Home, Hotel Arena en de befaamde Suppercruise-boot. Yabbadabadoe, dat wordt leuk! Gelukkig is de party-koek na zijn set nog lang niet op, want niemand minder dan
dj Danney zal de avond op magistrale wijze afsluiten. Naast zijn residency in Vak Zuid is deze bello geregeld achter de decks van New Yorkse en andere buitenlandse topclubs te bespeuren. Danney kan van alles draaien, maar zal tijdens Smelt vooral zijn urban-kunsten etaleren.
Dit alles uiteraard in een classy setting vol charmante dames en elegante heren, met de heerlijke cocktails en toonaangevende service waar Rain bekend om staat. Kom tot zien en geniet ervan met volle teugen, want een dag niet gefeest, is een dag niet geleefd. Tot smelts!
Smelt - 30 mei 2008 @ Club Rain*
Tijd: 23:00 - 04:00
Entreeprijs: %u20AC 12,50
Ground floor
Muziek: House
Raul Móniz, Mr. Joey (back to back), Kenneth G, Buddah
First floor
Muziek: R&B, hip-hop
Yab, Danney
Voor meer info of het huren van een VIP-tafel, kan worden gemaild
naar smelt.clubrain@gmail.com. Word ook lid van de Smelt-hyves:
http://smeltclubrain.hyves.nl