Member details
 
5 Jul, 20:02, 268 x viewed Hey mensen,

Er is afgelopen tijd veel gebeurt, maar ik kon er nog niet al te veel over zeggen. Rond April ben ik benaderd door Willem Diepeveen (manager van Kees Kraayenoord) over mogelijke samenwerking met hem en Kees. Dit is uiteraard een super gelegenheid voor mij, maar we wilden er niet zomaar in stappen. We hebben de tijd genomen om onze dromen en visies naast elkaar neer te leggen en gister was het zover!

We hebben besloten samen te werken. Wat houdt dat in? Ik mag deel zijn van de "Just in K's productions" familie, wat betekent dat de management team van Kees Kraayenoord, onder begeleiding van Willem, mij ook gaat managen!! Wat houdt dat in: Samenwerking met Kees (in het schrijven van liedjes, feedback op mijn nieuwe nummers e.d.), gebruiken van hun contacten (in Nederland en daar buiten) en gewoon goeie fellowship met de rest van de JIK familie (Matthijn Buwalda, Kees, en Ramon Plakke, en Willem).

Ik ben zeer dankbaar dat deze kans mij geboden werd, en we zien allemaal uit naar een prettige samenwerking!!

We houden jullie op de hoogte.

Groet,
Andre

no name Check out other blogs here!Andre van Zyl
   Flag as offensive
Tags (i)
The owner of the photo/video/blog can see who posted the tag, and only friends are allowed to tag. Max. 10 tags per photo/video/blog.
 
10 Jul, 18:32
Gefeliciteerd, bro! Wat een mooie kans!!
8 Jul, 22:11
zoooooooooo dat is een super goed bericht:clap: !!!!!! Van harte gefeliciteerd(k) ! 'k Ben blij voor jou! ...... en veel plezier en zegen voor a.s. weekend!

liefs
Ger:hosanna:
7 Jul, 22:25
Super gaaf zeg, van harte gefeliciteerd!!

:hosanna:
7 Jul, 13:46
Hey Andre,

Gaaf man,echt een super kans!!!!!!
Vind het echt super voor je:clap:

groetjes Hermien
7 Jul, 10:32
Supergaaf André!

Gefeliciteerd en veel succes en zegen met deze nieuwe stap!

Rob
7 Jul, 09:05
Ha André!

Wat gaaf om te horen! Echt een bevestiging dat het een goede keuze was om de muziek in te gaan...geweldig! God is goed! Heel veel zegen toegewenst!

Berend
7 Jul, 08:47
Nou, ik hoop, dat dit tot super gave nummers gaat leiden! (h)
7 Jul, 08:45
Gefeliciteerd & keep your eyes on Him!
6 Jul, 23:08
Hey brother,
wat geweldig nieuws!! Bid dat God je mag blijven zegenen in de dingen die je voor Hem doet!!
He is faithful!! Keep going!!
6 Jul, 16:27
Hallo Andre,

super mooi !!
En een enorme bevestiging dat je goed naar Gods stem hebt geluisterd toen je vorig jaar besloot om je hier meer op te concentreren.

tot op Momentum,

groet Jelle
6 Jul, 15:01
Hallo Andre,

Wat gaaf! geniet ervan en Gods zegen!

groet,
Aranka
Wesley
6 Jul, 13:13
Dat is harstikke goed voor jou André! Gefeliciteerd!

Heel veel plezier en Gods Zegen met jullie samenwerking!

Groetjes, Corina.
6 Jul, 08:10
Hardstikke superr Andre!

Ik ben blij voor je dat je dit is gelukt! God zegent mensen wie hem welbehagen. Ik hoop voor je dat het allemaal lukt en goed gaat en zie je vanmiddag hopelijk ;-)

-Berend.
6 Jul, 06:19
Heee André:-)
tof nieuws man:-)
bless u
Stephan
6 Jul, 01:45
hee hee André! goed bezig! echt super voor je! ik denk dat er dan ook wel een UK tour in zit of nie?

groeten!